-
-
-

91
Extraliga sezona 2006/2007 - PLAY OFF - SEMIFINÁLE: České Budějovice - Pardubice 2:5 (0:2, 2:1, 0:2)
Pardubičtí povstali a nervózní duel zvládli (26.03.2007) -
Č e s k é B u d ě j o v i c e - Zápas plný emocí na ledě i v hledišti a výsledkových zvratů nakonec skončil dobře pro Pardubice. Ty se po nedělní porážce otřepaly a ve čtvrtém semifinále hokejového play-off zvítězily v Českých Budějovicích 5:2. K postupu do vytouženého finále jim stačí zvládnout středeční utkání v domácím prostředí......pokračování

92
Extraliga sezona 2006/2007 - PLAY OFF - SEMIFINÁLE: Liberec - Sparta 4:5 (1:1, 1:3, 2:1)
Liberec končí, Sparta po roce opět ve finále (27.03.2007) -
L i b e r e c - Extraliga zná prvního finalistu soutěže. Stali se jím hráči pražské Sparty, kteří v liberecké Tipsport areně téměř po celé utkání vedli a s přehledem vybojovali postupovou čtvrtou výhru v sérii. Bílí Tygři podruhé v řadě jako vítěz základní části nenaplnili svůj finálový sen a sezona pro ně končí......pokračování

93
Extraliga sezona 2006/2007 - PLAY OFF - SEMIFINÁLE: Pardubice - České Budějovice 5:2 (2:1, 2:0, 1:1)
Pardubice jsou po dvou letech ve finále (28.03.2007) -
P a r d u b i c e - O titul se v hokejové extralize popere Sparta s Pardubicemi, které v semifinálové sérii vyřadily České Budějovice 4:1 na zápasy. Pátý zápas se pro Jihočechy přitom nevyvíjel špatně. Už v šesté minutě se dostali do vedení, ale domácí ještě do konce první třetiny výsledek otočili. Zápas definitivně rozhodli čtvrtým gólem v čase 39:52......pokračování

94
Extraliga sezona 2006/2007 - PLAY OFF - FINÁLE: Pardubice - Sparta 4:5 v prodloužení
Kratěna završil obrat. Sparta ve finále vede (04.04.2007) - P a r d u b i c e - Faul Miroslava Hlinky v prodloužení a rychlý výpad do rozevřené obrany rozhodly první finálový duel hokejového play-off. Jaroslav Hlinka přesně našel Kratěnovu hokejku zkušený útočník umístěnou střelou k tyči rozhodl o vítězství Sparty 5:4. Pardubice prohra musí mrzet i proto, že v utkání dlouho vedly......pokračování

95
Extraliga sezona 2006/2007 - PLAY OFF - FINÁLE: Pardubice - Sparta 3:5. Stav série 0:2
Pardubice zlomil pátý gól. Sparta vede 2:0 (05.04.2007) -
P a r d u b i c e - S Pardubicemi to ve finále hokejové extraligy nevypadá dobře. Prohrály totiž i druhý domácí zápas a na Spartu jedou ve značně nevýhodné pozici. Pražané totiž na vlastním ledě v play-off neztrácejí. Divoký duel definitivně rozhodla bídná Čalounova přihrávka v době, kdy se Východočeši v přesilovce nadechovali k vyrovnání. Místo toho však z brejku inkasovali a to jim zlomilo vaz......pokračování

96
Extraliga sezona 2006/2007 - PLAY OFF - FINÁLE: Sparta - Pardubice 7:3, stav série 3:0
Spartě schází krok k obhajobě titulu (08.04.2007)
- P r a h a - Vyprodané ochozy aplaudovaly. Hokejová Sparta i ve třetím finálovém duelu play-off přehrála Pardubice a vede v sérii 3:0 na zápasy. Už v pondělí může úřadující mistr na domácím ledě oslavit obhajobu. Pardubice tentokrát ve třetí třetině zcela odpadly a nakonec si odnesly z ledu krutou porážku 3:7......pokračování

97
Pardubice odmítly sparťanské oslavy (09.04.2007) -
P r a h a - Boj o hokejový titul ještě nekončí. Sparta nedokázala završit cestu za obhajobou v nejkratším možném čase a přišla navíc o kouzlo nedobytnosti své arény. Pardubice vyhrály čtvrté finále extraligového play-off přesvědčivě 5:2 a snížily stav série na 1:3. Pátý zápas se odehraje ve čtvrtek na východě Čech......pokračování

98
Extraliga sezona 2006/2007 - PLAY OFF - FINÁLE: Pardubice - Sparta 5:1
Pardubice v euforii, Sparta si veze debakl (12.04.2007) -
P a r d u b i c e - Místo poháru pro mistra si odvezli debakl. Hokejisté Sparty pohrdli už druhou příležitostí ukončit finálovou sérii extraligového play-off. V Pardubicích navíc utrpěli debakl 1:5. Nažhavení domácí odehráli takticky bezchybnou partii a nedali obhájci titulu sebemenší šanci. Stav série snížili už na 2:3......pokračování

99
Extraliga sezona 2006/2007 - PLAY OFF - FINÁLE: Sparta - Pardubice 2:0 (1:0, 1:0, 0:0)
Sparťanští hokejisté obhájili titul! (14.04.2007)
- P r a h a - Hokejisté Sparty jsou po roce opět mistry. V šestém finále extraligy předvedli precizní výkon. Díky nedisciplinovanosti Pardubic se dostali brzy do vedení a to bylo rozhodující. Pak si průběh utkání pohlídali a přidali druhý gól. Sérii vyhráli stejně jako před rokem nad Slavií v poměru 4:2.....pokračování