-
-
-

81
Extraliga sezona 2006/2007 - PLAY OFF - ČTVRTFINÁLE: Třinec - Liberec 3:1, stav série 3:3
I bez Čechmánka bojovný Třinec uspěl (14.03.2007) -
T ř i n e c - Byli oslabeni o svoji největší hvězdu, přesto uspěli. Hokejisté Třince i bez brankáře Romana Čechmánka dokázali v šestém čtvrtfinále play-off porazit Liberec 3:1 a vyrovnali stav série na 3:3. Duel rozhodla druhá třetina, v níž Třinec během 73 vteřin dvěma brankami otočil skóre ve svůj prospěch. Sedmý duel se odehraje v pátek v Liberci.....pokračování

82
Extraliga sezona 2006/2007 - PLAY OFF - ČTVRTFINÁLE: Pardubice - Znojmo 5:0
Senzace se nekonala, postupují Pardubice (16.03.2007) - P a r d u b i c e - V Pardubicích si pořádně oddechli. Místní hokejisté totiž parádně zvládli rozhodující zápas čtvrtfinálové série play-off se Znojmem, zvítězili 5:0 a postupují do semifinále. V něm se utkají s Českými Budějovicemi. Lví podíl na úspěchu Východočechů má kanonýr Petr Sýkora, jenž soupeři nasázel tři góly.....pokračování

83
Extraliga sezona 2006/2007 - PLAY OFF - ČTVRTFINÁLE: Liberec - Třinec 4:2
Liberec postup vydřel, Třinec končí (16.03.2007) - L i b e r e c - Liberec slaví postup do semifinále play-off hokejové extraligy. V rozhodujícím sedmém utkání na domácím ledě po tuhém boji udolal Třinec 4:2 a v sérii celkově zvítězil 4:3 na zápasy. Dramatický duel zlomili domácí ve svůj prospěch až ve třetí třetině. Už v pondělí vstoupí Liberec do semifinálové série se Spartou......pokračování

84
Extraliga sezona 2006/2007 - PLAY OFF - SEMIFINÁLE: Liberec - Sparta 5:2
Liberec na Spartu umí. První semifinále ovládl (19.03.2007) - L i b e r e c - Zapomeňte na trápení proti Třinci. Hokejový Liberec v úvodním semifinále play-off Spartu jednoznačně přehrál a zaslouženě zvítězil 5:2. Úřadující mistr nevyužil v polovině zápasu dvouminutovou přesilovku pět na tři. A když vstřelil kontaktní gól, vzápětí inkasoval. Navíc v poslední vteřině druhé třetiny.....pokračování

85
Extraliga sezona 2006/2007 - PLAY OFF - SEMIFINÁLE: Liberec - Sparta 1:2; stav série 1:1
Sparta vrací Liberci úder. Je vyrovnáno (20.03.2007)
- L i b e r e c - Hokejový mistr si napravil reputaci. V druhém semifinálovém duelu play-off na libereckém ledě odčinil úvodní prohru a po daleko kompaktnějším výkonu zvítězil 2:1 a vyrovnal stav série na 1:1. Sparta zápas zlomila v 55. minutě, kdy v přesilovce tečoval Hlaváč Vykoukalovu střelu od modré. Třetí zápas se hraje v pátek v Praze......pokračování

86
Extraliga sezona 2006/2007 - PLAY OFF - SEMIFINÁLE: Pardubice - České Budějovice 4:1
Bravurní výkon poslal Pardubice do vedení (21.03.2007) -
P a r d u b i c e - Napětí brzy vystřídala radost. Hokejové Pardubice zvládly první semifinálový duel s Českými Budějovicemi bravurně a v sérii se ujaly vedení 1:0. Domácí nasměrovala k triumfu už úvodní třetina, ve které se dostali do dvoubrankového náskoku. Jihočeši mohou litovat, že za stavu 0:2 nezvládli dlouhou přesilovku pět na tři......pokračování

87
Bitvu rozhodl Sýkora, Pardubice vedou 2:0 (22.03.2007) -
P a r d u b i c e - Chyby v defenzivě, nevyužité přesilovky, Sýkorův gól v power-play. To vše rozhodlo o tom, že českobudějovičtí hokejisté prohráli i druhý semifinálový duel play-off. Vyrovnaný zápas se hrál dlouho bez branek a bylo jasné, že kdo první skóruje, ten bude mít k vítězství blíž. A to se v ke konci druhé třetiny povedlo domácím.....pokračování

88
Extraliga sezona 2006/2007 - PLAY OFF - SEMIFINÁLE: Sparta - Liberec 2:1
Sparta výhru uhájila, v semifinále vede 2:1 (23.03.2007)
- P r a h a - Sparta v semifinále play-off hokejové extraligy vede. Ve třetím utkání série s Libercem vyhrála před rekordní diváckou návštěvou letošního play-off 2:1 a stejným poměrem vede na zápasy. Vítěznou branku týmu úřadujícího mistra vstřelil v přesilovce Michal Sivek, který šikovně tečoval Hanzlíkovu střelu......pokračování

89
Extraliga sezona 2006/2007 - PLAY OFF - SEMIFINÁLE: Sparta - Liberec 5:2
Ospalý Liberec se na Spartě probral pozdě (24.03.2007) -
P r a h a - Vítěz základní části hokejové extraligy hraje v play-off špatně. V důležitém čtvrtém semifinále předvedl laxní a bezduchý výkon, na Spartu nestačil a prohrál 2:5. Liberci nepomohla ani zvýšená aktivita v poslední třetině, místo snížení ještě jednou inkasoval. Situace je pro Severočeši kritická, v sérii prohrávají 1:3 na zápasy.....pokračování

90
Extraliga sezona 2006/2007 - PLAY OFF - SEMIFINÁLE: České Budějovice - Pardubice 3:0, stav série 1:2
Je sníženo. Pardubice se na jihu neprosadily (25.03.2007) -
Č e s k é B u d ě j o v i c e - Znovu jsou ve hře. Hokejisté Českých Budějovic zvládli první domácí odvetu v semifinále play-off proti Pardubicím, zvítězili 3:0 a snížili stav série na 1:2. O výsledku se rozhodlo už v první třetině. Nejprve Vak ostrou ranou využil přesilovku a pak Hübl dorazil Hřebejkovu střelu z pravého kruhu......pokračování