-

71
Extraliga sezona 2006/2007 - PLAY OFF - ČTVRTFINÁLE: Znojmo - Pardubice 0:3
Pardubice jsou krok od semifinále (09.03.2007) -
Z n o j m o - Bez sebemenších potíží uhráli pardubičtí hokejisté třetí vítězství ve čtvrtfinálové sérii play-off se Znojmem. Na jihomoravském ledě proměnili tři přesilové hry, po jedné v každé třetině, a už v sobotu mohou rozhodnout o postupu do semifinále. Znojmo se snažilo, ale bez zraněných hráčů na soupeře prostě nestačilo......pokračování

72
Extraliga sezona 2006/2007 - PLAY OFF - ČTVRTFINÁLE: Třinec - Liberec 2:3
Třinec kouše, Liberec měl opět namále (09.03.2007)
- T ř i n e c - Už se schylovalo k dalšímu prodloužení, když třinecký obránce Frolo ztratil v oslabení helmu a než dojel na střídačku, Liberec dvojnásobnou přesilovku využil. Vedení už nepustil. Favorit čtvrtfinálové série hokejového play-off měl opět moře práce, v závěru mohl vyrovnat Skořepa, ale v rozhodujícím okamžiku mu odskočil puk......pokračování

73
Extraliga sezona 2006/2007 - PLAY OFF - ČTVRTFINÁLE: Znojmo - Pardubice 3:1; stav série 1:3
Znojmo se zvedlo a Pardubice narazily (10.03.2007) - Z n o j m o - Na oslavy postupu si ještě musí počkat. Hokejisté Pardubic nedokázali na znojemském ledě za stavu 3:0 ukončit čtvrtfinálovou sérii play-off. Domácí se do soupeře zakousli, vypracovali si dvoubrankový náskok. A i když Pardubice snížily, o výhře Znojma v poměru 3:1 rozhodl v 57. minutě útočník Tvrdík......pokračování

74
Extraliga sezona 2006/2007 - PLAY OFF - ČTVRTFINÁLE: Třinec - Liberec 4:1; stav série 2:2
Třinec nedal Liberci šanci. Sérii vyrovnal (10.03.2007) - T ř i n e c - Hrubka gólmana Hniličky a tři využité přesilovky nasměrovaly hokejisty Třince k jasné výhře nad Libercem 4:1. Oceláři duel zcela opanovali a vyrovnali stav čtvrtfinálové série play-off na 2:2. Už šestý gól ve vyřazovacích bojích vstřelil třinecký útočník Štefanka. Jeho gól na 3:0 duel definitivně zlomil......pokračování

75
Extraliga sezona 2006/2007 - PLAY OFF - ČTVRTFINÁLE: Sparta - Zlín 3:2; konečný stav série 4:1
Sparta slaví. Je v semifinále extraligy (11.03.2007) - P r a h a - Úřadující mistr slaví postup do semifinále play-off extraligy. Hokejisté Sparty jako první ukončili svou čtvrtfinálovou sérii se Zlínem, který vyřadili 4:1 na zápasy. V pátém utkání zdolali tým Hamé 3:2, když se dvěma brankami blýskl sparťanský kanonýr Petr Ton. Zlín odehrál sympatickou partii, přesto padl......pokračování

76
Extraliga sezona 2006/2007 - PLAY OFF - ČTVRTFINÁLE: České Budějovice - Slavia Praha 4:3 (0:0, 1:1, 3:2)
Budějovice jsou krok od semifinále (11.03.2007) - Č e s k é B u d ě j o v i c e - Hokejisté Českých Budějovic porazili v pátém čtvrtfinálovém utkání play-off v domácím prostředí Slavii 4:3 a ujali se vedení 3:2 na zápasy. V úterý v Sazka Areně může Mountfield potvrdit postup do semifinále. Úřadující vicemistři by museli k posunu mezi nejlepší čtyři týmy vyhrát zbývající dvě utkání......pokračování

77
Extraliga sezona 2006/2007 - PLAY OFF - ČTVRTFINÁLE: Pardubice - Znojmo 0:2, série 3:2
Znojmo v Pardubicích uspělo. Pokračuje se (12.03.2007) -
P a r d u b i c e - Znojemští hokejisté dál bojují v play-off o postup. Ve čtvrtfinálové sérii s Pardubicemi pohrávali na zápasy 0:3, ale poslední dva duely zvládli výborně. V posledním zvítězili dokonce na ledě soupeře 2:0. Východočeši tak nevyužili už druhý pokus na ukončení série, pokračuje se ve středu ve Znojmě......pokračování

78
Extraliga sezona 2006/2007 - PLAY OFF - ČTVRTFINÁLE: Liberec - Třinec 3:2P, série 3:2
Liberec rychle vyrovnal a v prodloužení rozhodl (12.03.2007) -
L i b e r e c - Liberečtí hokejisté jsou blíž postupu do semifinále než jejich soupeř z Třince. V pátém zápase doma zvítězili 3:2 v prodloužení, když v 66. minutě rozhodl Procházka. Ovšem vítěz základní části měl pořádně namále. Hosté v čase 58:07 dali na 2:1, ale liberečtí hráči už za 33 vteřin srovnali......pokračování

79
Extraliga sezona 2006/2007 - PLAY OFF - ČTVRTFINÁLE: Slavia - České Budějovice 1:4, konečný stav série 2:4
Slavii srazil neuznaný gól. V play-off končí (13.03.2007) -
P r a h a - Loňský vicemistr v hokejovém play-off končí. Slavia podlehla v šestém zápase Českým Budějovicím 1:4 a celkově v sérii prohrála 2:4 na zápasy. Jihočeši jí tak oplatili loňské semifinálové vyřazení a jsou po Spartě druhým postupujícím týmem. Klíčovým momentem duelu byla neuznaná branka Slavie na konci druhé třetiny......pokračování

80
Extraliga sezona 2006/2007 - PLAY OFF - ČTVRTFINÁLE: Znojmo - Pardubice 2:1, stav série 3:3
Srdnaté Znojmo si vynutilo sedmý duel (14.03.2007) -
Z n o j m o - Statečný výkon znojemských hokejistů rozhodl o nečekaném: čtvrtfinálová série s Pardubicemi dospěla až do sedmého zápasu. Východočeši přitom vedli už 3:0! Svěřenci trenéra Miloslava Hořavy vstali z mrtvých a po vítězství na ledě soupeře dominovali i tentokrát. Rozhodující gól dal v čase 47:30 útočník Pavel Selingr......pokračování