-
-
-

61
Extraliga sezona 2006/2007 - PLAY OFF - ČTVRTFINÁLE: České Budějovice - Slavia 5:1
Budějovice smetly Slavii pěti góly (04.03.2007) - Než se hokejisté Slavie stačili rozkoukat, prohrávali na ledě Českých Budějovic již 0:4. Jihočeši vlétli do druhého zápasu čtvrtfinálové série jako uragán a brzy si vypracovali pohodlný náskok. Pražané ve druhé třetině snížili, vysoké manko ale smazat nedokázali. Domácí navíc v závěru přidali pátý gól......pokračování

62
Extraliga sezona 2006/2007 - PLAY OFF - ČTVRTFINÁLE: Sparta - Zlín 3:2 (0:0, 0:0, 3:2)
Komplex Sparta trvá. Zlín prohrává už 0:2 (04.03.2007) - P r a h a - Všechna snaha byla marná. Zlín na Spartu zkrátka neumí. Dvě třetiny byl vyrovnaný duel bez branek a bylo jasné, že kdo dá gól první, pravděpodobně zvítězí. Byl to sparťanský kapitán Ptáček, který rozbouřil halu poprvé. Brzy nato přidal druhý gól Netík. Sparta vyhrála 3:2 a v sérii vede 2:0 na zápasy......pokračování

63
Extraliga sezona 2006/2007 - PLAY OFF - ČTVRTFINÁLE: Pardubice - Znojmo 5:2 (1:1, 1:0, 3:1)
Pardubicím pomohly přesilové hry (05.03.2007) - P a r d u b i c e - Pardubičtí hokejisté napodobili Spartu a České Budějovice a v prvním utkání čtvrtfinálové série play-off extraligy využili domácí prostředí a vyhráli, Znojmo porazili 5:2. Velkou zásluhu na tom má Tomaš Rolinek, který dal dva góly. V souboji druhého a devátého týmu po základní části využili domácí hned třikrát přesilovou hru.....pokračování

64
Extraliga sezona 2006/2007 - PLAY OFF - ČTVRTFINÁLE: Liberec - Třinec 2:1 po prodloužení
Třinecké hokejisty potopila nekázeň (05.03.2007) - L i b e r e c - Do prodloužení dovedli hráči Třince první utkání čtvrtfinále play-off na ledě favorizovaného Liberce. V něm však po zbytečném vyloučení inkasovali druhou branku a ztratili první zápas série. Liberečtí naopak oslavují první vítězství v play-off v Tipsport areně, které zajistil přesnou střelou Zíb......pokračování

65
Třinec oplatil Liberci porážku v prodloužení (06.03.2007) - L i b e r e c - Necelé čtyři minuty před koncem základní hrací doby překvapil Hniličku přesnou střelou Korhoň a rozhodl tak o tom, že i druhý čtvrtfinálový zápas mezi Libercem a Třincem bude muset rozuzlit prodloužení. Na rozhodnutí se čekalo pět a půl minuty. Po přihrávce Korhoně o vítězství Třince rozhodl Martynek.....pokračování

66
Na Trvaje vyzrál jen Andrašovský (06.03.2007) - P a r d u b i c e - Tuhá bitva skončila vítězstvím Pardubic 2:0 a ve čtvrtfinálové sérii hokejového play-off vedou Východočeši nad Znojmem stejným poměrem na zápasy. Rozhodující okamžik přišel na začátku třetí třetiny. Do té doby spolehlivá obrana nechala volného Andrašovského v prostoru mezi kruhy a hostující gólman Trvaj se proti jeho pohotové střele nestačil přesunout......pokračování

67
Extraliga sezona 2006/2007 - PLAY OFF - ČTVRTFINÁLE: Zlín - Sparta 2:3 po samostatných nájezdech
Sparta ve žlutém pekle uspěla, je blízko (07.03.2007) -
Z l í n - Hokejový mistr má nakročeno do semifinále. Sparta rozhodla třetí čtvrtfinálový duel hokejového play-off v samostatných nájezdech a vede v sérii 3:0 na zápasy. Sparťané penalty zcela opanovali. Domácího gólmana Igora Murína překonali čtyři hráči z pěti. Střelcem vítězné branky se stal Jan Hlaváč......pokračování

68
Extraliga sezona 2006/2007 - PLAY OFF - ČTVRTFINÁLE: Slavia - České Budějovice 6:1
Slavia vrátila direkt a snížila stav série (07.03.2007) - P r a h a - Slavia v prvním domácím utkání čtvrtfinálové série s Českými Budějovicemi vrátila soupeři výprask v první třetině a po jasné výhře 6:1 snížila stav duelu s Jihočechy na 1:2. Výhru dirigoval z branky Lukáš Hronek, který nastoupil letos poprvé v play-off a svým výkonem znechutil život soupeřovým střelcům......pokračování

69
Extraliga sezona 2006/2007 - PLAY OFF - ČTVRTFINÁLE: Zlín - Sparta 5:2 (2:0, 2:1, 1:1)
Zlín žije. Vynutil si pátý zápas (08.03.2007) -
Z l í n - Konečně prolomili prokletí přesilových her. A odložili oslavy postupu hokejového mistra do semifinále. Hokejisté Zlína porazili ve čtvrtém čtvrtfinále play-off Spartu vysoko 5:2 a snížili stav série na 1:3. Tomáše Dubu, dosavadního hrdinu Sparty, odčarovali zlínští obránci. Dva góly vstřelil David Nosek......pokračování

70
Slavia bojovala a vyrovnala sérii (08.03.2007) -
P r a h a - Nezměrnou vůli a touhou po vítězství dokázali hokejisté Slavie vyrovnat čtvrtfinálovou sérii s Českými Budějovicemi na 2:2. Pražané v utkání třikrát vedli a hosté třikrát vyrovnali. Rozhodující gól dal kapitán Josef Beránek, který zády k brance vystřelil zadovkou přesně nad rameno brankáře Romana Turka......pokračování