-
-
-

51
Extraliga sezona 2006/2007 - SOUHRN 51. kola: Dvakrát rozhodly až samostatné nájezdy
Litvínov a Třinec uspěly, Slavia šestá (18.02.2007) -
P r a h a - Třinečtí hokejisté v 51. kole extraligy vydřeli výhru 2:1 nad Karlovými Vary. Jsou desátí a zůstávají v boji o play-off. Karlovarští naopak vypadli z elitní šestky zajišťující přímý postup. Vystřídala je Slavia, která porazila Kladno. Litvínov zdolal Vítkovice 5:2 a vyhoupl se na devátou příčku......pokračování

52
Extraliga sezona 2006/2007 - SOUHRN 52. kola: Slavia je ve čtvrtfinále, i když prohrála
Postup slaví v Kladně, Třinci a ve Znojmě (20.02.2007) - P r a h a - Dramatický boj o play-off gradoval až do posledních chvil zápasů závěrečného 52. kola hokejové extraligy. Z postupu se raduje Kladno, Třinec a Znojmo, naopak smutek ovládl Litvínov a Vítkovice. Těm nestačilo ani vítězství nad Slavií, kterou zdolaly poprvé od roku 2001. Naopak slávisté mají zaručené čtvrtfinále, protože Karlovy Vary prohrály......pokračování

53
Extraliga sezona 2006/2007 - PLAY OFF - PŘEDKOLO: Karlovy Vary - Třinec 1:3 (1:0, 0:1, 0:2)
Výhru třineckého týmu zařídil Štefanka (23.02.2007) - K a r l o v y V a r y - Hokejisté Karlových Varů prohráli na domácím ledě v prvním zápase předkola play-off s Třincem 1:3. Domácí se ujali vedení v první třetině brankou Skladaného, ve druhé části ale vyrovnal Štefanka. Stejný hráč zařídil i vedoucí gól Třince. Minutu před koncem do prázdné branky pečetil výhru Moravanů Tomas......pokračování

54
Extraliga sezona 2006/2007 - PLAY OFF - PŘEDKOLO: Kladno - Znojmo 2:3 (0:1, 1:1, 1:1)
Znojemští hráči v Kladně zvítězili (23.02.2007) - K l a d n o - Hokejisté Znojma vstoupili lépe do série předkola extraligy a zvítězili na ledě Kladna 3:2. Na brzký gól Tvrdíka ještě dokázal odpovědět Gardoň, ale v 32. minutě vrátil hostům vedení Kříž. Na začátku závěrečné třetiny pojistil náskok Znojma Říha. Kladnu se už podařilo jen snížit díky Procházkovi......pokračování

55
Kladno prohrálo doma i druhý zápas (24.02.2007) - K l a d n o - Znojemským hokejistům chybí krok do čtvrtfinále extraligy. V předkole vyhráli na Kladně i druhý zápas a o svém postupu mohou rozhodnout už v pondělí na svém ledě. Také druhé utkání série skončilo těsně, o jedinou branku. Vítězný gól vsítil Jaroslav Svoboda po sólové akci jedenáct minut před koncem......pokračování

56
Třinec otočil zápas, Štefanka opět zářil (24.02.2007) - Hokejisté Třince vyhráli i druhé utkání předkola play-off extraligy na ledě Karlových Varů. Západočeši vedli už 2:0, hosté ale třemi góly dokázali zápas otočit. O dvě branky se postaral Juraj Štefanka. Třinec tak o svém postupu může rozhodnout už v pondělí na svém kluzišti, kde série pokračuje......pokračování

57
Extraliga sezona 2006/2007 - PLAY OFF - PŘEDKOLO: Znojmo - Kladno 3:2 (1:2, 1:0, 1:0)
Znojmo na cestě do čtvrtfinále neklopýtlo (26.02.2007) -
Z n o j m o - Hokejisté Znojma si zahrají ve čtvrtfinále extraligy. Po dvou výhrách na kladenském ledě uspěli i před domácími fanoušky a po výhře 3:2 si v nejkratší možné době vybojovali postup mezi elitní osmičku. Úvod třetího zápasu jim přitom nevyšel, když v 9. minutě prohrávali 0:2......pokračování

58
Extraliga sezona 2006/2007 - PLAY OFF - PŘEDKOLO: Třinec - Karlovy Vary 2:1 po SN (0:0, 1:0, 0:1 - 0:0)
Řezníček nepomohl, Třinec jde na Liberec (26.02.2007) -
T ř i n e c - Až v samostatných nájezdech rozhodli hokejisté Třince o postupu do čtvrtfinále play-off. Rozhodující penaltu proměnil Roman Hlouch. Karlovým Varům nepomohl ani Josef Řezníček, který kvůli zranění kotníku nehrál, ale na nájezdy nastoupil a dal gól. Třinecké čeká nyní čeká vítěz základní části Liberec......pokračování

59
Extraliga sezona 2006/2007 - PLAY OFF - ČTVRTFINÁLE: Sparta - Zlín 4:0 (0:0, 2:0, 2:0)
Sparta splnila na úvod roli favorita (03.03.2007) - P r a h a - První čtvrtfinále play-off hokejové extraligy přineslo očekávaný výsledek. Sparta, obhájce mistrovského titulu, využila domácího prostředí a porazila Zlín 4:0. Po bezbrankové první třetině rozhodla o svém vítězství dvěma góly ve druhé a třetí části hry. Dvě branky dal útočník Petr Ton. Druhý zápas se hraje zítra.....pokračování

60
Extraliga sezona 2006/2007 - PLAY OFF - ČTVRTFINÁLE: České Budějovice - Slavia 2:1 po SN
Růžička penalty nejel. A Slavia prohrála (03.03.2007) -
Č e s k é B u d ě j o v i c e - Žádné střelecké manévry. I když první branka padla už ve 34. vteřině, skončil nakonec první čtvrtfinálový duel hokejistů Českých Budějovic se Slavií po prodloužení 1:1. Rozhodly samostatné nájezdy. Slavia do nich Vladimíra Růžičku nenasadila a neproměnila ani jeden. V pátém pokusu naopak uspěl domácí kapitán Petr Sailer a Budějovice vedou v sérii 1:0......pokračování