-
-
-

41
Extraliga sezona 2006/2007 - SOUHRN 41. kola: Padělek rozhodl v čase 59:59 o výhře Znojma
Reichel vystřelil dva body. Třinec zabral (16.01.2007) - Premiéra nové trenérské dvojice Hübl - Rosol na litvínovské střídačce byla vítězná. Severočeši díky Reichlově brance vyhráli v utkání 41. kola hokejové extraligy ve Zlíně 4:3 po samostatných nájezdech. Tři body získali hokejisté Třince, kteří zdolali 3:2 vedoucí Liberec. Vítěznou branku dal Roman Tomas......pokračování

42
Extraliga sezona 2006/2007 - SOUHRN 42. kola: Sparta vyhrála v Litvínově na nájezdy
Liberec na jihu Čech padl, ale stále vede (19.01.2007) -
Těsně, ale přece. Hokejisté Liberce udrželi i po šlágru 42. kola extraligy první místo. V Českých Budějovicích celé utkání drželi těsné vedení 1:0, pak se za minutu dvanáct ukázal jako správný kapitán Petr Sailer. Neprve vyrovnal a na začátku prodloužení vstřelil vítězný gól. Jihočeši jsou o bod za svým největším rivalem.
.....pokračování

43
Extraliga sezona 2006/2007 - SOUHRN 43. kola: Pardubice doma opět padly
Kladno blíž desítce, Litvínov s ostudou (21.01.2007)
- Do vytoužené desítky zaručující postup do předkola play-off mají po 43. kole hokejové extraligy o krok blíže hráči Kladna, kteří díky Procházkově hattricku porazili Vítkovice 4:3 po prodloužení. Ostudu si naopak uřízl Litvínov, jenž dostal deset gólů v Liberci a Třinec, který doma nestačil na Vsetín......pokračování

44
Extraliga sezona 2006/2007 - SOUHRN 44. kola: Budějovice vyhrály na nájezdy na Slavii
Kladno slaví, Spartu přehrálo i počtvrté (23.01.2007) - Kladno na Spartu umí. Ve fantastickém utkání 44. kola hokejové extraligy přestřílelo svého rivala 7:5 a zdolalo úřadujícího mistra i počtvrté v sezoně. Sparta přitom vedla na kladenském ledě 3:0. Hattrickem se blýskl obránce Ševc. Litvínov se zvedl po debaklu v Liberci a porazil Karlovy Vary 4:2......pokračování

45
Extraliga sezona 2006/2007 - SOUHRN 45. kola: Slavia zničila Třinec 7:0 na jeho ledě
Litvínov zůstal ve hře, Pardubice zase třetí (26.01.2007) -
Litvínov se vrátil zpátky do boje o předkolo play-off. Ve 45. kole hokejové extraligy totiž dokázal zvítězit 5:2 na ledě vzmáhající se Plzně a bodově se dotáhl na Kladno, které prohrálo ve Zlíně 1:3. Sparta ve šlágru kola nestačila na Pardubice, které zvítězily i díky Sýkorově hattricku 6:3. Ten se jím stal znovu nejlepším kanonýrem soutěže......pokračování

46
Extraliga sezona 2006/2007 - SOUHRN 46. kola: Boj o předkolo play-off je nadále zamotaný
Liberec smetl Slavii, Pardubice jsou druhé (28.01.2007) -
Liberec potvrdil roli neohroženého lídra hokejové extraligy. V jejím 46. kole smetl v domácím prostředí Slavii vysoko 7:2 a zvýšil svůj náskok na osm bodů. Druhé jsou už Pardubice, jež v divoké přestřelce přehrály 6:5 hokejisty Třince a díky lepšímu skóre předstihly dosud stříbrné České Budějovice.....pokračování

47
Extraliga sezona 2006/2007 - SOUHRN 47. kola: V souboji o play-off bylo nejúspěšnější Kladno
Čechmánek uspěl. Slavia s ostudou (30.01.2007) - Tah s angažováním Romana Čechmánka hokejistům Třince vyšel. Poprvé v sezoně prolomili prokletí samostatných nájezdů. Ve 47. kole extraligy porazili 3:2 Litvínov. Vyhráli po pěti porážkách v řadě. Pořádnou ostudu si uřízla Slavia na ledě posledního Vsetína, kde prohrála 0:1 po samostatných nájezdech......pokračování

48
Extraliga sezona 2006/2007 - SOUHRN 48. kola: Slavia zdolala Znojmo a je šestá
Zlín má blíž do šestky, Kladno zas do desítky (03.02.2007) -
Dvě přímé bitvy o play-off nabídlo 48. kolo hokejové extraligy. A ani jedna se nerozuzlila po šedesáti minutách. Zlín v souboji o šesté místo zaručující postup do čtvrtfinále získal dva body díky gólu Martina Čecha z poslední minuty prodloužení, Kladnu důležitý bonusový bod zajistil v samostatných nájezdech kanonýr Martin Procházka. V sobotní dohrávce Liberec vyhrál v Pardubicích 2:1......pokračování

49
Extraliga sezona 2006/2007 - SOUHRN 49. kola: Základní část vyhrál Liberec
Třinec desátý, šlágr vyhrály Budějovice (14.02.2007) -
P r a h a - Dva přímé souboje o klíčové příčky nabídlo 49. kolo extraligy. O poslední postupové místo do play-off se utkalo Znojmo s Vítkovicemi. Napínavý duel rozhodly až samostatné nájezdy, v nichž byli úspěšnější Znojemští. České Budějovice odrazily útok Pardubic a díky výhře 3:2 uhájily druhou pozici. .....pokračování

50
Extraliga sezona 2006/2007 - SOUHRN 50. kola: Vary si definitivně zajistily play-off
Slavia i Kladno vedení neudržely, Sparta ano (16.02.2007) -
P r a h a - Pardubice dokázaly ve šlágru 50. kola hokejové extraligy se Slavií otočit v závěrečné třetině výsledek z 0:2 na 3:2. Dramatické duely s gólovými hody byly k vidění na Spartě, která se štěstím udolala České Budějovice 6:5, a v Kladně. Středočeši vedli nad Libercem už 3:0, ale nakonec prohráli po samostatných nájezdech 6:7......pokračování