-
-
-

31
Extraliga sezona 2006/2007 - SOUHRN 31. kola: Liberec nečekaně ztratil bod se Vsetínem
Slavia na jihu padla, Třinec uspěl v derby (05.12.2006) -
Po sedmi zápasech dokázali hokejisté Českých Budějovic naplno bodovat. Ve 31. kole extraligy porazili 3:1 Slavii. Moravskoslezské derby vyhrál 2:0 Třinec. Vítězný gól vstřelil útočník Vladimír Vůjtek, s nímž Vítkovice po minulé sezoně neprodloužily smlouvu a po přerušení kariéry nastupuje za Třinec......pokračování

32
Extraliga sezona 2006/2007 - SOUHRN 32. kola: Předposlední Plzeň zabrala, dobyla Litvínov
Sparta vyhrála šlágr, vedou opět Jihočeši (08.12.2006) - Minimálně na den se hokejisté Českých Budějovic vrátili do čela hokejové extraligy. V jejím 32. kole totiž zvítězili 4:2 na ledě posledního Vsetína. Sesadit je může v sobotu Liberec, pokud vyhraje v sobotní dohrávce na znojemském ledě. Ve šlágru kola uspěla Sparta, jež na ledě Pardubic zvítězila 4:3......pokračování

33
Extraliga sezona 2006/2007 - SOUHRN 33. kola: Pardubice ve šlágru kola zvítězily v Třinci
Budějovice nedovolily Liberci jít do trháku (20.12.2006) - Liberec vede i po 33. kole hokejovou extraligu o jediný bod. Na jeho úterní výhru 4:1 na Slavii totiž dokázaly ve středu odpovědět hokejisté Českých Budějovic, kteří si v domácím prostředí poradili v poměru 5:2 s Litvínovem. Hattrickem se proti svému bývalému klubu blýskl budějovický Viktor Hübl......pokračování

34
Extraliga sezona 2006/2007 - SOUHRN 34. kola: Kladno nadělovalo. Plzni dalo deset gólů
Liberec je v trháku, Zlín přehrál Spartu (22.12.2006) - Ve Zlíně plály emoce. Duel 34. kola hokejové extraligy mezi domácím týmem a Spartou nedohrálo pět hokejistů. Po bitkách byli vyloučeni do konce utkání. Zlín porazil Spartu po předešlých šesti prohrách, zvítězil 5:1. Soutěž přes Vánoce povede Liberec, jenž své postavení potvrdil výhrou 3:1 ve Vítkovicích......pokračování

35
Extraliga sezona 2006/2007 - SOUHRN 35. kola: Slavia porazila Znojmo, Sparta přehrála Plzeň
Liberec ve šlágru padl, Jihočeši se dotahují (27.12.2006) - Extraligový lídr ve šlágru 35. kola hokejové extraligy narazil. V domácím prostředí před vyprodanými ochozy podlehl Liberec 2:3 Pardubicím. Hosté zápas rozhodli třemi góly ve druhé třetině. Díky zaváhání vedoucího týmu se na rozdíl jediného bodu dotáhly druhé České Budějovice, jež zdolaly 3:2 Vítkovice......pokračování

36
Extraliga sezona 2006/2007 - SOUHRN 36. kola: Pardubice porazily Jihočechy a jsou druhé
Liberečtí se Spartou udivili velkými obraty (29.12.2006) - Takové závěry zdvihají diváky ze sedadel. Ve 36. kole extraligy dokázali hokejisté vedoucího Liberce zvrátit ztracený duel ve Zlíně v poslední třetině, ještě senzačnější obrat dokonala necelé dvě minuty před koncem souboje s Karlovými Vary domácí Sparta, která prohrávala už 0:3. Pardubice uspěly s Českými Budějovice v bitvě o druhé místo......pokračování

37
Extraliga sezona 2006/2007 - SOUHRN 37. kola: Zlín vyhrál po nájezdech v Třinci
Sparta padla, Slavia rozdrtila Pardubice (02.01.2007) - Drtivý nástup Slavie do zápasu zničil v 37. kole hokejové extraligy veškeré naděje Pardubic na úspěch. Východočeši ve vypjatém duelu nehráli špatně, ale na rozjeté svěřence Vladimíra Růžička zkrátka nestačili a prohráli vysoko 2:7. Sparta bojovala o druhé místo v Českých Budějovicích, před vyprodanou arénou však prohrála 3:4.....pokračování

38
Extraliga sezona 2006/2007 - SOUHRN 38. kola: Vítkovice přestřílely Litvínov 9:5
Kladno smetlo Slavii, Sparta zdolala lídra (05.01.2007) - Slavia po úterním domácím galapředstavení proti Pardubicím tvrdě narazila. V utkání 38. kola hokejové extraligy utrpěla debakl 2:6 v Kladně. Na Spartě se neprosadil vedoucí Liberec, prohrál 0:2. Vítězství úřadujícího mistra pojistil při power-play Severočechů lídr kanadského bodování Jaroslav Hlinka......pokračování

39
Extraliga sezona 2006/2007 - SOUHRN 39. kola: Litvínov s Altrichtrem zabral, zdolal Pardubice
Liberec nadále vládne, Budějovice drží krok (07.01.2007) - I na konci třetí čtvrtiny základní části vede hokejovou extraligu Liberec. Severočeši v 39. kole hladce v poměru 6:2 přehráli předposlední Plzeň. S odstupem dvou bodů jsou nadále druhé České Budějovice. Těm sice nevyšla v duelu s Kladnem úvodní třetina, prohrály ji 0:2, nakonec ale duel otočily na 4:2......pokračování

40
Extraliga sezona 2006/2007 - SOUHRN 40. kola: Pardubice rozprášily Vsetín 7:0
Kladenské naděje žijí, Třinec zase prohrává (09.01.2007) -
V přímém souboji o desátou příčku zajišťující postup do předkola hokejového play-off uspělo ve 40. kole extraligy Kladno, jež zvítězilo v Litvínově jednoznačně 4:1. Šanci na vyřazovací boje si uchovaly i Vítkovice, které stejným výsledkem vyprovodily Zlín. Další neúspěch naopak zaznamenal Třinec, jenž se v tabulce dál propadá......pokračování