-
-

21
Extraliga sezona 2006/2007 - SOUHRN 21. kola: Litvínov propadl v Třinci
Sparta vyučila Zlín, vedení drží Jihočeši (03.11.2006) - České Budějovice si před reprezentační přestávkou upevnily vedoucí postavení v hokejové extralize. V jedenadvacátém kole doma porazily 3:1 Znojmo. To Zlín dál stíhá noční můra jménem Sparta, s kterou se jim nedaří už od uplynulého čtvrtfinále. Moravané se v duelu s Pražany sice dostali do vedení, pak ale dostali sedmibrankovou lekci......pokračování

22
Extraliga sezona 2006/2007 - SOUHRN 22. kola: Znojmo uťalo sérii proher, odnesla to Slavia
Plzeň přehrála Spartu, Fryčer na úvod ztratil (15.11.2006) - Hokejisté Plzně se po reprezentační přestávce předvedli ve výborném světle. V utkání 22. kola extraligy přehráli Spartu 4:2. Ve velkém stylu se vrátil uzdravený Jaroslav Kracík, dal gól a na další dva přihrál. To Miroslav Fryčer se na lavičce Vítkovic výhrou neuvedl. Ostravané podlehli Budějovicím 2:3 v prodloužení......pokračování

23
Extraliga sezona 2006/2007 - SOUHRN 23. kola: Sparta v prodloužení padla, Slavia zas vyhrála
Budějovice úřadovaly, uspěl i druhý Liberec (17.11.2006) -
České Budějovice znovu dokázaly, že jsou oprávněným lídrem hokejové extraligy. V jejím 23. kole doma jasně přehrály Pardubice 5:2. Hosté se sice výsledkově drželi po dvě třetiny ve hře, pak se ale aktivita a převaha Jihočechů odrazila dalšími góly. Zvítězil i druhý Liberec, jenž přehrál 4:2 Zlín. Neuspěla naopak Sparta.....pokračování

24
Extraliga sezona 2006/2007 - SOUHRN 24. kola: Zlín doma prohrál s Třincem
Jihočeši nestačili na Spartu, Litvínov zářil (19.11.2006) -
Ve šlágru 24. kola hokejové extraligy nestačily vedoucí České Budějovice na Spartu a podlehly ji 4:6. Po dvou třetinách přitom vedly 4:3. O výsledku rozhodla série vyloučení jihočeských hráčů, kterou Pražané využili dokonale. Vstřelili tři góly a otočili průběh zápasu. Litvínov smetl šesti góly Znojmo a posunul se na třetí místo......pokračování

25
Extraliga sezona 2006/2007 - SOUHRN 25. kola: Liberec porazil mistrovskou Spartu v nájezdech
Slavia předvedla velký obrat. Jihočeši ztratili (21.11.2006) - Ještě v 52. minutě prohrávali 2:5, přesto vyhráli. Hokejisté Slavie předvedli ve 25. kole extraligy velký obrat a porazili Kladno 6:5. Hattrickem se blýskl Leoš Čermák. Liberec o bod stáhl náskok vedoucích Českých Budějovic, když porazil 3:2 po nájezdech Spartu. Jihočeši podlehli Zlínu 2:3 v prodloužení......pokračování

26
Extraliga sezona 2006/2007 - SOUHRN 26. kola: Ve šlágru kola zdolaly Pardubice Litvínov 5:3
Slavia opět zlomila Vítkovice. Uspěl i lídr (24.11.2006) - Po polovině základní části, jejíž program uzavřelo kompletní 26. kolo, vedou hokejovou extraligu České Budějovice. Lídr potvrdil své postavení v divoké přestřelce na Kladně, kterou vyhrál 7:6 v prodloužení. O bod jeho náskok stáhl Liberec, jenž uspěl 4:2 v Plzni. Slavia opět dokázala porazit Vítkovice......pokračování

27
Extraliga sezona 2006/2007 - SOUHRN 27. kola: Slavia dobyla Plzeň. Ta padla počtvrté v řadě
Budějovice narazily. V čele je střídá Liberec (26.11.2006)
- P r a h a - Po osmi kolech skončila nadvláda Českých Budějovic v hokejové extralize. V jejím 27. kole, jež odstartovalo druhou polovinu základní části, podlehli Jihočeši 1:2 na ledě Třince. Jejich zaváhání využil Liberec, který deklasoval 6:2 Karlovy Vary, a vyšvihl se poprvé od 16. kola zpátky do čela tabulky......pokračování

28
Extraliga sezona 2006/2007 - SOUHRN 28. kola: Sparta přehrála Vsetín, Slavia padla s Vary
Oba lídři padli, Liberec přesto dál vede (28.11.2006) - Ačkoli ve 28. kole hokejové extraligy doma Liberec po čtyřiceti vítězstvích v základní části prohrál, stále je první. České Budějovice totiž nečekaně nestačily na Plzeň. Z lídrů uspěly jen Pardubice, které si hravě poradily s Vítkovicemi a zvítězily 5:1. Na čtvrté místo se po vítězství v Litvínově posunul Zlín......pokračování

29
Extraliga sezona 2006/2007 - SOUHRN 29. kola: Litvínov se propadá, prohrál na Spartě
Slavia udolala Zlín, Pardubice prohrály (01.12.2006) - Hokejistům Slavie se podruhé v sezoně podařilo porazit neoblíbeného soupeře ze Zlína. Utkání, ve kterém se vedení přelévalo ze strany na stranu, rozhodl v prodloužení precizní střelou obránce Hlavačka. Pardubice padly v Kladně, nestačily na nástup domácích ve třetí třetině, kdy v rozmezí čtyř minut dostaly tři góly......pokračování

30
Extraliga sezona 2006/2007 - SOUHRN 30. kola: Vítkovice daly za minutu tři góly
Sparta uspěla v derby se Slavií a dál stoupá (03.12.2006)
- Sparta ve 30. kole hokejové extraligy porazila v dramatickém derby Slavii 4:2 a v tabulce se posunula na třetí místo. Pardubice totiž padly ve Zlíně, který dal základ výsledku už v prvních třech minutách, kdy vstřelil dva góly. Vítkovicím se podařil husarský kousek - během jedné minuty nasázel Kladnu tři góly......pokračování