-
-
-

11
Extraliga sezona 2006/2007 - SOUHRN 11. kola: Budějovice otočily zápas se Spartou
Znojmo je v trháku, Slavia zase prohrála (06.10.2006) - Hokejisté Znojma potvrdili vedoucí příčku v extralize. V utkání 11. kola v domácím prostředí zcela přesvědčivě opanovali zápas s Litvínovem a zvítězili 4:0. Brankář Trvaj poprvé v sezoně udržel čisté konto. K žádné změně nedošlo ani na posledním místě. Slavia v prestižním duelu podlehla Pardubicím 4:5......pokračování

12
Extraliga sezona 2006/2007 - SOUHRN 12. kola: Liberec vyhrál poprvé venku. Na Spartě
Znojmo nadále vítězí, Slavia posedmé padla (08.10.2006) - Znojmo potvrdilo svoji excelentní formu z posledních dní. V zápase 12. kola hokejové extraligy zvítězilo 3:2 na pardubickém ledě, když vítěznou branku vstřelil Jiří Dopita. Jihomoravané se už tři kola drží v čele tabulky. Ještě vleklejší je naopak krize Slavie. Ta v Kladně prohrála už posedmé za sebou......pokračování

13
Extraliga sezona 2006/2007 - SOUHRN 13. kola: Sparta ztrapnila Třinec
Slavia i Růžička slaví, na osmý pokus vyhráli (10.10.2006) - Slávisté si pořádně oddechli, po sedmi porážkách konečně zvítězili. Ve třináctém kole hokejové extraligy vydolovali tři body v posledních minutách zápasu s Vítkovicemi. Spekulace o odchodu Vladimíra Růžičky z trenérského postu tak pozbývají smyslu. Vedoucí Znojmo poprvé prohrálo doma, o první příčku ale nepřišlo......pokračování

14
Extraliga sezona 2006/2007 - SOUHRN 14. kola: Liberec promrhal možnost jít do čela
Na vedoucí Znojmo se tlačí Budějovice a Zlín (13.10.2006) - P r a h a - Vedoucí celek hokejové extraligy ze Znojma prohrál ve čtrnáctém kole na domácím ledě se Spartou 2:3 po prodloužení, přesto si udržel své výsostné postavení. Liberec, který mu ho mohl sebrat, totiž nezvládl duel v Karlových Varech, kde prohrál také 2:3 po prodloužení. Druhé Budějovice a třetí Zlín mají stejně bodů jako lídr......pokračování

15
Extraliga sezona 2006/2007 - SOUHRN 15. kola: Liberec je druhý jen vinou horšího skóre
Lize vládne Sparta, Slavia zabrala venku (15.10.2006) - Hokejová extraliga má po 15. kole nového vládce. Do čela se dostala Sparta, dosud vedoucí Znojmo totiž dostalo výprask v Kladně, druhé Budějovice nestačily na Plzeň a Zlín prohrál doma s Litvínovem. Poslední Slavia zabrala a konečně dokázala dotáhnout do vítězného konce zápas v Karlových Varech......pokračování

16
Extraliga sezona 2006/2007 - SOUHRN 16. kola: Liberec prohrál na jihu Čech, přesto dál vede
Litvínov zdolal Spartu, Slavia už není na dně (20.10.2006) - Šlágr 16. kola hokejové O2 extraligy vyprodal litvínovskou halu. Domácí hokejisté porazili mistrovskou Spartu 2:1 a potěšili natěšené diváky další netradiční oslavou, jízdou na bobech po ledové ploše. V čele tabulky zůstal i po pátku Liberec. Další body ale nepřidal, v Českých Budějovicích prohrál 4:5......pokračování

17
Extraliga sezona 2006/2007 - SOUHRN 17. kola: Do čela se dostaly České Budějovice
Slavia procitá, v derby přestřílela i Spartu (22.10.2006) - Další gólovou přestřelku se šťastným koncem předvedli svým fanouškům hokejisté Slavie. Ti v 17. kole extraligy hostili Spartu a po první třetině vedli už 3:0. Ale jak už to u slávistů poslední dobou bývá, o výsledek se nakonec strachovali až do samotného konce. Tým kouče Vladimíra Růžičky nakonec těsné vedení 5:4 udržel a v tabulce se posunul na dvanácté místo......pokračování

18
Extraliga sezona 2006/2007 - SOUHRN 18. kola: Kladno zabralo, v derby přehrálo Spartu
Slavia sesadila lídra, ligu teď vede Litvínov (24.10.2006) - Po 18. kole došlo k dalšímu střídání na prvním místě tabulky hokejové extraligy. Jaké to je koukat na všechny soupeře shora okusí Litvínov. Severočeši porazili 4:3 Karlovy Vary a díky lepšímu skóre předstihli dosud vedoucí České Budějovice. Ty ve třetí třetině zápasu na Slavii odpadly a prohrály 3:7......pokračování

19
Extraliga sezona 2006/2007 - SOUHRN 19. kola: Adam Svoboda se ve Slavii uvedl výhrou
Sparta počtvrté padla, ligu vedou Budějovice (27.10.2006) - Bez zisku jediného bodu zakončila hokejová Sparta sérii čtyř zápasů na hřištích soupeřů. V pátečním 19. kole extraligy navíc utrpěla debakl 0:5 v Pardubicích. Zápas byl beznadějně vyprodaný. Do čela tabulky se opět vyhouply České Budějovice, které v domácím prostředí porazily poslední Vsetín těsně 4:3......pokračování

20
Extraliga sezona 2006/2007 - SOUHRN 20. kola: Litvínov předstihly v tabulce Zlín a Pardubice
Bitvu severu proti jihu vyhrály Budějovice (29.10.2006) - Přímý souboj o čelo tabulky vyhrály České Budějovice. V bitvě severu proti jihu udolaly Litvínov 3:2 a i po 20. kole hokejové extraligy se udržely v čele. Poražený Litvínov se propadl na čtvrté místo. Předstihl ho Zlín, který přehrál Plzeň 3:0, i Pardubice, jež deklasovaly na svém ledě Třinec vysoko 7:2......pokračování